Anuluj

Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
************************************** Rok szkolny 2019-2020 **********************************

... Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii

w Chodzieży

Armwrestling w Chodzieskim MOS-ie

 

Na początku listopada wychowankowie Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii w Chodzieży rywalizowali o miano najsilniejszego w zawodach Armwrestlingu, czyli siłowaniu się na rękę. W zawodach wzięło udział 30 wychowanków, którzy siłowali się na prawą rękę systemem „ każdy z każdym ”. Zawody odbywały się w dwóch grupach. W pierwszej rywalizowali wychowankowie placówki MOS w Chodzieży przy ulicy Strzeleckiej, wśród których bezapelacyjnie najlepszym okazał się Adrian Piekarski wygrywając ze wszystkimi rówieśnikami. Drugie miejsce zajął Mateusz Popiela a trzeci był Patryk Bogdańczykow.

            Druga część zawodów odbywała się w placówce na Studzieńcu, gdzie uczniowie rywalizowali w dwóch kategoriach. Wśród chłopców, po emocjonującej walce zwyciężył Arek Gabrysiak nieznacznie pokonując Damiana Rusina i Marka Popławskiego. Bardzo duże emocje towarzyszyły rywalizacji w kategorii dziewcząt, w której oprócz uczennic udział wzięły dwie wychowawczynie Karolina Nowak i Joanna Niezborała. Po bardzo wyrównanej i emocjonującej walce, w której wychowawczynie uczestniczyły zabawowo (poza klasyfikacją), najlepsza okazała się Dominika Korościel przed Kasią Ziółko i Sarą Vichard.

            Łącznie w całym turnieju rozegrano ponad 120 walk, z których większość stała na bardzo wysokim poziomie i dostarczyła zgromadzonym kibicom mnóstwo emocji.

Wszyscy uczestnicy zgodnie stwierdzili, iż taka forma spędzania czasu wolnego jest wspaniałą metoda na rozwijanie swojej sprawności fizycznej i dostarcza wielu pozytywnych przeżyć ucząc uczestników zasad fair –play i uczciwej  rywalizacji.

Najlepsi wychowankowie z każdej kategorii otrzymali okazałe nagrody rzeczowe ufundowane przez Panią Hannę Frackowiak - dyrektor Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii w Chodzieży. 

Copyright © 2019 F.H-U @z Rights Reserved.